o firmie produkty zamówienie cennik download kontrahenci kontakt

Katalog

Katalog produktów BETAantiX 2014
pobierz

Produkty ochronne BETAantiX

Seria produktów służących zabezpieczeniu przed promieniowaniem została zaprojektowana tak, aby pogodzić wygodę i bezkompromisową ochronę przed promieniowaniem jonizującym. Wszystkie nasze produkty rentgenoochronne wykonane mogą zostać z lekkiej wielowarstwowej i elastycznej gumy ołowiowej zapewniającej doskonałe właściwości użytkowe lub z nowego lekkiego bezołowiowego dwuwarstwowego materiału bezołowiowego. Odpowiadają one najwyższym wygodom oraz są zgodne z obowiązującymi w kraju standardami i normami o ochronie radiologicznej, spełniając warunki PN-EN 61331-3:2014.

Produkty dostępne są w wielu różnorodnych fasonach i kolorach. Zewnętrzne pokrycie wykonane jest z materiału, który posiada odpowiednią wytrzymałość gwarantującą trwałość odzieży oraz, który łatwo jest utrzymać w czystości.

Wśród naszych produktów można wyróżnić trzy podstawowe kategorie:

  • ochrony osobiste – fartuchy zamknięte lub jednostronne, jedno lub wieloczęściowe w różnych konfiguracjach np. kamizelka + spódnica. Umożliwia to wybór optymalnego środka ochrony także pod względem ciężaru co ma znaczacy wpływ na zwiększenie komfortu pracy. Akcesoria ochronne RTG chroniące użytkownika przed promieniowaniem jonizującym do których zaliczyć można m.in. ochrony tarczycy, ochrony gonad, okulary ochronne i wiele innych.

  • zabudowy stałe – wszelkie bariery ochronne wykonane z ołowiu próby 99,9%, w postaci płyt walcowanych i kalibrowanych wykorzystywane w: panelach ściennych, drzwiach skrzydłowych lub przesuwnych, ściankach prefabrykowanych do kabin sterowniczych oraz w pozostałych ekranach ochronnych. Również w postaci szkła ołowianego wykorzystywanego jako okno wglądowe do pracowni rentgenowskiej.

  • artykuły pomocnicze – uzupełnienie asortymentu firmy BETAantiX o element w postaci wieszaków ściennych lub na statywie jezdnym, literek i cyferek z Pb, itp.

 

Biuro Handlowo-Usługowe "BETA" s.c.
03-676 Warszawa, ul. Bukowiecka 25

© copyright BETAantiX 2007

designed by pixelmousse.com