O nas

Szanowni Państwo,


Biuro Handlowo-Usługowe "BETA" działa na rynku już 30 lat. Od roku 1994 zajmujemy się produkcją wysokiej klasy zabezpieczeń przed promieniowaniem jonizującym którymi są: lekkie/ciężkie fartuchy ochronne, lekkie/ciężkie zamknięte fartuchy ochronne oraz akcesoria ochronne takie jak: ochrona tarczycy, ochrona ramienia, ochrona gonad, jednopalcowa ochrona rąk, okulary RTG oraz wszelkie inne zabezpieczenia RTG produkowane na indywidualne zamówienia. Fartuchy dostosowujemy do wymiarów i równoważników Pb określonych przez zamawiającego, zgodnie z obowiązującymi normami. W tym czasie rozwinęliśmy również technologię wytwarzania parawanów, kotar (także na konstrukcjach jezdnych) oraz stałych zabudów antypromiennych i gabinetów RTG takich jak okna wglądowe, drzwi RTG.

W roku 2004 otrzymaliśmy certyfikaty oraz prawa do oznaczania naszych wyrobów znakiem "CE" świadczącym, że fartuchy oraz akcesoria ochronne odpowiadają wymaganiom dotyczącym środków ochrony indywidualnej kategorii III zgodnie z przepisami europejskimi. Badania oraz certyfikat oceny typu WE został przyznany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy, ul. Czerniakowska 16; 00-701 Warszawa posiadający numer jednostki notyfikowanej 1437. Wyroby spełniają zasadnicze wymagania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zawarte w:
 

  • Rozporządzeniu Parlamentu i Rady UE 2016/425
  • EN 61331-3:2014 "Urządzenia ochrony przed diagnostycznym promieniowaniem rentgenowskim - Część 3: Odzież ochronna i przyrządy ochronne na gonady."


Na wszystkie wyroby wystawiane są Deklaracje Zgodności WE, w których producent oświadcza, że wyrób wprowadzony do obrotu spełnia zasadnicze wymagania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zawarte w rozporządzeniu Parlamentu i Rady UE 2016/425.

W 2004 roku firma uzyskała certyfikat świadczący, że B.H.U. "BETA" wprowadziło i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000 w zakresie rozwoju i produkcji środków ochrony osobistej przed promieniowaniem jonizującym.


Dbając o czas naszych klientów, zapewniamy iż termin realizacji zamówień nie przekracza 14 dni.
Wyjątek ten mogą stanowić produkty z zakresu zabudów stałych.
 

Nasza oferta

Nasz asortyment obejmuje najwyższej jakości środki ochrony indywidualnej przed rozproszonym promieniowaniem RTG

Produkty ochrony osobistej
dlaczego my?
Dlaczego wybrać nasze akcesoria i produkty?
Polski producent
Zaopatrujemy większość państwowych i prywatnych ośrodków zdrowia w wysokiej jakości wyroby wyprodukowane w Polsce
wyroby ze znakiem CE

W roku 2004 otrzymaliśmy prawa do oznaczania naszych wyrobów znakiem CE świadczącym, iż odpowiadają one wymaganiom dotyczącym środków ochrony indywidualnej kategorii III zgodnie z przepisami europejskimi.

DOŚWIADCZENIE
Przez ponad 25 lat działalności na rynku polskim i zagranicznym zbudowaliśmy liczną bazę zadowolonych klientów i dystrybutorów.
Atrakcyjne ceny

Jako producent oferujemy bardzo konkurencyjne i przystępne ceny

Personalizacja produktu
Szeroka gama kolorystyczna oraz możliwość daleko idącej personalizacji zamawianych osłon
Wysoka jakość i bezpieczeństwo produktów

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i ochrony,
co czyni je świetną inwestycją w bezpieczeństwo służącą przez długie lata

Galeria produktów
Zobacz nasze realizacje
napisz lub zadzwoń do nas
kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu

Formularz kontaktowy
Siedziba
ul. Bukowiecka 25
03-676 Warszawa
Home O nas Cennik Kontakt
Wykonanie strony: Devilart