o firmie produkty zamówienie cennik download kontrahenci kontakt

Fartuchy jednostronne

Fartuchy jednostronne występują w dwóch kategoriach:

  • lekkie – 0,25 mm Pb na całej powierzchni
  • ciężkie – 0,35 mm Pb lub 0,50 mm Pb z przodu i 0,25 mm Pb na pozostałych częściach

Ergonomiczny krój fartucha zapewnia optymalny komfort użytkowania. Wytrzymały i elastyczny materiał wierzchni nie wchłania wilgoci i umożliwia w prosty sposób utzrymanie fartucha w czystości.

Występują w czterech niżej wymienionych typach:

Typ: JL (KOMFORT)
– zabezpiecza przód, boki i łopatki użytkownika. Do części okrywających łopatki doszyte są taśmy poliestrowe zakończone klamrami zatrzaskowymi, służącymi do zapinania fartucha w pasie. Posiada poduszki łagodzące nacisk na barki.

Typ: JA (STANDARD)
– zabezpiecza przód, boki i łopatki użytkownika. Do części okrywających łopatki doszyte są taśmy poliestrowe zakończone klamrami zatrzaskowymi, służącymi do zapinania fartucha w pasie.

Typ: JC (CHIRURGICZNY)
– zabezpiecza przód i boki użytkownika. Skrzyzowane na plecahc pasy mocujące z zakończeniem typu "rzep" służą do zapięcia fartucha w pasie i zapobiegają zsunięciu podczas nachylania. Fartuch łatwy w zdejmowaniu z przeznaczeniem do uzycia na salach operacyjnych.

Typ: JM (MIEDNICOWY)
– półfartuch chroniący obszar miednicy Cpodczas ekspozycji rentgenowskiej. Wykonywany w różnych rozmiarach: 20x25; 30x30; 35x40; 40x50. Zapinany na biodrach zapięciem typu "rzep".Fartuchy jednostronne (dodatkowe)

Typ: JP (MAMMOGRAFICZNY)
– zabezpiecza część miednicową pacjenta oraz jedną pierś podczas badania mammograficznego. Konstrukcja fartucha i użyty materiał wierzchni na obu stronach umożliwia ochronę lewej lub prawej piersi. Wygodne zapięcie w postaci taśm typu "rzep" z tyłu oraz klamry na szelce pozwalają idealnie dopasować fartuch do użytkownika.

Fartuch specjalny Typ: FS (KOC)
– do przykrycia lub owinięcia pacjenta, stanowi całkowitą ochronę przed promieniowaniem RTG. Wykonywany na wymiar z zapięciem typu "rzep" lub bez.

dostępne kolory:

 

Bernarda Stachacz-Kulik
Chcesz dowiedzieć się więcej o prezentowanym produkcie?
» zadaj nam pytanie

 

Biuro Handlowo-Usługowe "BETA" s.c.
03-676 Warszawa, ul. Bukowiecka 25

© copyright BETAantiX 2007

designed by pixelmousse.com
"Zgodnie z RODO przechowujemy udostępnione przez Panstwa dane wyłącznie w celu realizacji usługi"